
Alloy Flower Diamondencrusted Ring Exaggerated Elegant Retro Style Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | New Chinese Style,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 60g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images




Alloy Flower Diamondencrusted Ring Exaggerated Elegant Retro Style Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | New Chinese Style,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | New Chinese Style,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 60g |























