
Alloy Flower Heart Ring Retro Creative Dripping Oil Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | All Yards |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 9g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images









Alloy Flower Heart Ring Retro Creative Dripping Oil Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | All Yards |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | All Yards |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 9g |























