
Alloy Flower Hip Hop Women's Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 73g |
Original: $1.94
-65%$1.94
$0.68More Images





Alloy Flower Hip Hop Women's Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 73g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 73g |























