
Alloy Flower Letter Necklace Electroplated Snake Bone Chain For Women Retro Hiphop Exaggerated Style
Alloy Flower Letter Necklace Electroplated Snake Bone Chain For Women Retro Hiphop Exaggerated Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exaggeration,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 102g |
More Images






Alloy Flower Letter Necklace Electroplated Snake Bone Chain For Women Retro Hiphop Exaggerated Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exaggeration,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 102g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exaggeration,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 102g |























