
Alloy Fourleaf Flower Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images



Alloy Fourleaf Flower Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |























