
Alloy Geometric And Flower Patterned Electroplated Threedimensional Ginkgo Leaf Women's Earrings
Alloy Geometric And Flower Patterned Electroplated Threedimensional Ginkgo Leaf Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Sweet Cool Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images

















Alloy Geometric And Flower Patterned Electroplated Threedimensional Ginkgo Leaf Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Sweet Cool Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Sweet Cool Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























