
Alloy Geometric And Heart Shape Highend Elegant Women's Electroplating Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images






















Alloy Geometric And Heart Shape Highend Elegant Women's Electroplating Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























