
Alloy Geometric Cross Inlaid Pearl Pendant Necklace With Electroplating Metal Chain Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Genderless Style,Shape,Pattern |
| Weight | 67g |
Original: $2.60
-65%$2.60
$0.91More Images







Alloy Geometric Cross Inlaid Pearl Pendant Necklace With Electroplating Metal Chain Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Genderless Style,Shape,Pattern |
| Weight | 67g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Genderless Style,Shape,Pattern |
| Weight | 67g |























