
Alloy Geometric Cross Pendant Necklace With Snake Bone Chain Electroplating Hiphop Design For Women
Alloy Geometric Cross Pendant Necklace With Snake Bone Chain Electroplating Hiphop Design For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Alloy Geometric Cross Pendant Necklace With Snake Bone Chain Electroplating Hiphop Design For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























