
Alloy Geometric Diamond Minimalist Style Leather Wax Thread Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Leather Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 11g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images





Alloy Geometric Diamond Minimalist Style Leather Wax Thread Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Leather Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 11g |























