
Alloy Geometric Double Ring Highend Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.02
-65%$1.02
$0.36More Images






Alloy Geometric Double Ring Highend Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























