
Alloy Geometric Egg Noodle Choker Women's Wax Line Necklace Jewelry
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Geometry |
| Weight | 12g |
Original: $1.35
-65%$1.35
$0.47More Images






Alloy Geometric Egg Noodle Choker Women's Wax Line Necklace Jewelry
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Geometry |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Geometry |
| Weight | 12g |























