
Alloy Geometric Hiphop Style Cross Pendant Necklace With Electroplating And Metallic Chain For Men And Women
Alloy Geometric Hiphop Style Cross Pendant Necklace With Electroplating And Metallic Chain For Men And Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 72g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images






Alloy Geometric Hiphop Style Cross Pendant Necklace With Electroplating And Metallic Chain For Men And Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 72g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 72g |























