
Alloy Geometric Irregular Oval Exaggerated Sophisticated Style Electroplating Brooch For Women
Alloy Geometric Irregular Oval Exaggerated Sophisticated Style Electroplating Brooch For Women
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Weight | 43g |
Original: $2.20
-65%$2.20
$0.77More Images






Alloy Geometric Irregular Oval Exaggerated Sophisticated Style Electroplating Brooch For Women
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Weight | 43g |























