
Alloy Geometric Irregular Water Drops Lava Electroplated Women's Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images






Alloy Geometric Irregular Water Drops Lava Electroplated Women's Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |























