
Alloy Geometric Jewelry Punk Hiphop Heavy Metal Electroplated Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Thick Chain,Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $2.56
-65%$2.56
$0.90More Images







Alloy Geometric Jewelry Punk Hiphop Heavy Metal Electroplated Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Thick Chain,Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Thick Chain,Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























