
Alloy Geometric Leopard Sweater Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images




Alloy Geometric Leopard Sweater Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























