
Alloy Geometric Peacock Style Water Drop Women's Necklace Earrings Suit With Electroplating
Alloy Geometric Peacock Style Water Drop Women's Necklace Earrings Suit With Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 102g |
More Images





Alloy Geometric Peacock Style Water Drop Women's Necklace Earrings Suit With Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 102g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 102g |























