
Alloy Geometric Rhinestones Electroplating Shell Bracelet Necklace Set Clavicle Chain Women's Accessories
Alloy Geometric Rhinestones Electroplating Shell Bracelet Necklace Set Clavicle Chain Women's Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images






Alloy Geometric Rhinestones Electroplating Shell Bracelet Necklace Set Clavicle Chain Women's Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























