
Alloy Geometric Round Pendant Women's Niche Hiphop Necklace With Electroplating And Cross Chain
Alloy Geometric Round Pendant Women's Niche Hiphop Necklace With Electroplating And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $2.00
-65%$2.00
$0.70More Images






Alloy Geometric Round Pendant Women's Niche Hiphop Necklace With Electroplating And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























