
Alloy Geometric Spray Painted Silver Plated Fashion Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Key Word 02 | Spray Paint Ring |
| Key Word 03 | Drop Of Oil Ring |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Silver Plating |
| Weight | 10g |
Original: $1.00
-65%$1.00
$0.35More Images


















Alloy Geometric Spray Painted Silver Plated Fashion Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Key Word 02 | Spray Paint Ring |
| Key Word 03 | Drop Of Oil Ring |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Silver Plating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Key Word 02 | Spray Paint Ring |
| Key Word 03 | Drop Of Oil Ring |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Silver Plating |
| Weight | 10g |























