
Alloy Geometric Sunflower Pearl Women's Light Luxury Minimalist Electroplating Ear Clip Earrings
Alloy Geometric Sunflower Pearl Women's Light Luxury Minimalist Electroplating Ear Clip Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images







Alloy Geometric Sunflower Pearl Women's Light Luxury Minimalist Electroplating Ear Clip Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |























