
Alloy Geometric Thorn Splicing Water Drop Pendant Necklace For Women Handmade Chain Electroplated
Alloy Geometric Thorn Splicing Water Drop Pendant Necklace For Women Handmade Chain Electroplated
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 86g |
More Images






Alloy Geometric Thorn Splicing Water Drop Pendant Necklace For Women Handmade Chain Electroplated
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 86g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 86g |























