
Alloy Geometric Twist Design Electroplated Women's Choker Necklace With Liquid Lava Metal Texture
Alloy Geometric Twist Design Electroplated Women's Choker Necklace With Liquid Lava Metal Texture
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images








Alloy Geometric Twist Design Electroplated Women's Choker Necklace With Liquid Lava Metal Texture
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























