
Alloy Ginkgo Leaf Flower Geometric Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images







Alloy Ginkgo Leaf Flower Geometric Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |























