
Alloy Green Butterfly Inlaid Zircon Electroplated Women's Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images




Alloy Green Butterfly Inlaid Zircon Electroplated Women's Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























