
Alloy Half Bow Geometric French Retro Style Electroplated Women's Ear Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images





Alloy Half Bow Geometric French Retro Style Electroplated Women's Ear Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























