
Alloy Handmade Cartoon Characters Pendant Necklace With Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Cartoon Characters |
| Weight | 20g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images













Alloy Handmade Cartoon Characters Pendant Necklace With Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Cartoon Characters |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Cartoon Characters |
| Weight | 20g |























