
Alloy Handmade Painted Flower Patterned Electroplated Rose Brooch Clothing Accessories
| Function | Give Gifts |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Internet Celebrity Style,Plants Flowers |
| Weight | 14g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images






Alloy Handmade Painted Flower Patterned Electroplated Rose Brooch Clothing Accessories
| Function | Give Gifts |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Internet Celebrity Style,Plants Flowers |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Give Gifts |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Internet Celebrity Style,Plants Flowers |
| Weight | 14g |























