
Alloy Handmade Star Shape Women's Necklace
| Chain Style | N Thread Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 33g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Alloy Handmade Star Shape Women's Necklace
| Chain Style | N Thread Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | N Thread Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 33g |























