
Alloy Heart Shaped Multi Layer Love Flower Necklace With Electroplating Geometric Pattern For Women
Alloy Heart Shaped Multi Layer Love Flower Necklace With Electroplating Geometric Pattern For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 64g |
Original: $4.92
-65%$4.92
$1.72More Images




Alloy Heart Shaped Multi Layer Love Flower Necklace With Electroplating Geometric Pattern For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 64g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 64g |























