
Alloy Heartshaped Electroplated Pleated Cross Stitching Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images





Alloy Heartshaped Electroplated Pleated Cross Stitching Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























