
Alloy Heartshaped Pendant Clavicle Chain Necklace With Exaggerated Style And Electroplating Treatment
Alloy Heartshaped Pendant Clavicle Chain Necklace With Exaggerated Style And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exaggerated,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 52g |
Original: $2.24
-65%$2.24
$0.78More Images






Alloy Heartshaped Pendant Clavicle Chain Necklace With Exaggerated Style And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exaggerated,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exaggerated,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 52g |























