
Alloy Hip Hop Cuban Chain Necklace With Diamond Cross Star Pendant And Geometric Pattern
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 35g |
Original: $3.40
-65%$3.40
$1.19More Images






Alloy Hip Hop Cuban Chain Necklace With Diamond Cross Star Pendant And Geometric Pattern
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 35g |























