
Alloy Hip Hop Style Geometric Square Diamond Stitching Cuban Chain Necklace Unisex
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 76g |
Original: $2.30
-65%$2.30
$0.80More Images










Alloy Hip Hop Style Geometric Square Diamond Stitching Cuban Chain Necklace Unisex
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 76g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 76g |























