
Alloy Hip Hop Style Men's Pendant Jewelry With Geometric Rhinestone Emoji Expression Pendant And Cuban Chain Set With Diamond
Alloy Hip Hop Style Men's Pendant Jewelry With Geometric Rhinestone Emoji Expression Pendant And Cuban Chain Set With Diamond
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip Hop,Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 123g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images






Alloy Hip Hop Style Men's Pendant Jewelry With Geometric Rhinestone Emoji Expression Pendant And Cuban Chain Set With Diamond
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip Hop,Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 123g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip Hop,Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 123g |























