
Alloy Hiphop Geometric Cross Pendant Necklace With Inlaid Zircon And Tennis Chain
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 50g |
Original: $2.74
-65%$2.74
$0.96More Images






Alloy Hiphop Geometric Cross Pendant Necklace With Inlaid Zircon And Tennis Chain
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 50g |























