
Alloy Hollow Open Ring With Baking Paint And Letters Numbers Text Pattern For Unisex In Retro Style
Alloy Hollow Open Ring With Baking Paint And Letters Numbers Text Pattern For Unisex In Retro Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Alloy Painting |
| Style | Retro |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 4g |
Original: $0.64
-66%$0.64
$0.22More Images









Alloy Hollow Open Ring With Baking Paint And Letters Numbers Text Pattern For Unisex In Retro Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Alloy Painting |
| Style | Retro |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Alloy Painting |
| Style | Retro |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 4g |























