
Alloy Imitation Pearl Asymmetrical Petal Geometric Earrings With Stainless Steel Ear Needles And Electroplating
Alloy Imitation Pearl Asymmetrical Petal Geometric Earrings With Stainless Steel Ear Needles And Electroplating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 58g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images













Alloy Imitation Pearl Asymmetrical Petal Geometric Earrings With Stainless Steel Ear Needles And Electroplating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 58g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 58g |





















