
Alloy Iron Exaggerated Geometric Electroplated Women's Earrings Set
| Ear Needle Material | Ceramic |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Exaggeration,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images












Alloy Iron Exaggerated Geometric Electroplated Women's Earrings Set
| Ear Needle Material | Ceramic |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Exaggeration,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Ceramic |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Exaggeration,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























