
Alloy Jewelry Double Layer Small Square Pendant Necklace With Geometric Pattern And Ball Chain Electroplated Ins Style
Alloy Jewelry Double Layer Small Square Pendant Necklace With Geometric Pattern And Ball Chain Electroplated Ins Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images





Alloy Jewelry Double Layer Small Square Pendant Necklace With Geometric Pattern And Ball Chain Electroplated Ins Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























