
Alloy Jewelry Flower Tassel Ear Clip Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images








Alloy Jewelry Flower Tassel Ear Clip Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |























