
Alloy Jewelry Set Necklace Bracelet With Rhinestone Pendant Love Heart Water Drop Bell Side Chain Electroplating For Ladies
Alloy Jewelry Set Necklace Bracelet With Rhinestone Pendant Love Heart Water Drop Bell Side Chain Electroplating For Ladies
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | All-Matching,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $0.97
-65%$0.97
$0.34More Images




Alloy Jewelry Set Necklace Bracelet With Rhinestone Pendant Love Heart Water Drop Bell Side Chain Electroplating For Ladies
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | All-Matching,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | All-Matching,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























