
Alloy Jewelry Set With Micro Inlaid Zircon Double Butterfly Love Heart Water Drop Bell Design For Ladies
Alloy Jewelry Set With Micro Inlaid Zircon Double Butterfly Love Heart Water Drop Bell Design For Ladies
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images






Alloy Jewelry Set With Micro Inlaid Zircon Double Butterfly Love Heart Water Drop Bell Design For Ladies
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























