
Alloy Jewelry Set With Plant Flowers Pattern Water Wave Chain For Women Earrings And Necklace With Festival Elements
Alloy Jewelry Set With Plant Flowers Pattern Water Wave Chain For Women Earrings And Necklace With Festival Elements
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Element |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 8g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images





Alloy Jewelry Set With Plant Flowers Pattern Water Wave Chain For Women Earrings And Necklace With Festival Elements
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Element |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Element |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 8g |























