
Alloy Jewelry Stars Rhinestone Tassel Waist Chain Body Chain For Female Simple Style
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 11g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images




Alloy Jewelry Stars Rhinestone Tassel Waist Chain Body Chain For Female Simple Style
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Element | Lobster Clasp |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 11g |























