
Alloy Jewelry With Cartoon Red Boots Pattern For Women Environmental Protection Treatment Earrings Necklace Set
Alloy Jewelry With Cartoon Red Boots Pattern For Women Environmental Protection Treatment Earrings Necklace Set
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Boots |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Elements |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 8g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images





Alloy Jewelry With Cartoon Red Boots Pattern For Women Environmental Protection Treatment Earrings Necklace Set
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Boots |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Elements |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Boots |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Elements |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 8g |





















