
Alloy Jewelry With Marine Life Pattern Electroplated For Women Fashion Including Necklace And Earrings With Starfish Conch Design
Alloy Jewelry With Marine Life Pattern Electroplated For Women Fashion Including Necklace And Earrings With Starfish Conch Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 79g |
Original: $2.90
-65%$2.90
$1.01More Images




Alloy Jewelry With Marine Life Pattern Electroplated For Women Fashion Including Necklace And Earrings With Starfish Conch Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 79g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 79g |























