
Alloy Lace Quartz Women's Watch With Diamond Encrusted And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Opening |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
More Images






Alloy Lace Quartz Women's Watch With Diamond Encrusted And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Opening |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Opening |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























