
Alloy Ladies Necklace With Flowers Pattern And Electroplating Treatment Box Chain Style Original Design
Alloy Ladies Necklace With Flowers Pattern And Electroplating Treatment Box Chain Style Original Design
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Original Design,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images











Alloy Ladies Necklace With Flowers Pattern And Electroplating Treatment Box Chain Style Original Design
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Original Design,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Original Design,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























